?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

Вчора по інтернетах широко розлетілися заяви від імені "Академии истории и культуры евреев им. Шимона Дубнова". Підписанти - товарищи Мірський та Найман, перший - екс-викладач наукового комунізму, другий у радянські часи - борець з сіонізмом, які від імені єврейської громади звернулися до Яценюка: "...Вы же, Арсений Петрович, политик нового времени, нового поколения. Вы не должны стыдится или утаивать свою национальность... Все евреи готовы поддержать Вас, Арсений Петрович, как будущего кандидата в Президенты Украины, как опору нашей веры в спокойную Украину. Вы не должны чураться еврейства и, наконец, официально заявить, что Вы еврей и гордитесь этим".

Політик Яценюк в мене не викликає захоплення. Голосувати за нього наміру не маю. Але! Те, що "учудила" ця парочка - безпрецедентно за брутальністю й нахабністю.

Найман та Мірський, вся академія яких вміщається в квартирах у Львові та Києві, стали гарантами подальшого поширення інформації про Яценюкове єврейство як доконаного факту. Звісно, адже обивателеві все популярно розтлумачили, хоч слабодухий Яценюк і відмовляється, "євреї самі визнали це".

Це відома й безпрограшна політтехнологічна фішка, коли якась непопулярна для загалу група осіб, національна, релігійна спільнота оголошує когось своїм членом. А потім "ощасливлений" має пояснювати всьому світові, витрачаючи час, гроші та нерви, що він не верблюд, єврей, комуніст, бандерівець, ісламіст, мормон, гомосексуаліст тощо.

Гроші не пахнуть, кароче.

п.с. на YouTube є звернення "харків'янина", яке було розміщене в рекламному блоці на одеському телеканалі АТВ. воно дослівно повторює звернення "академии". У замовників компромату немає навіть бажання приховувати білі нитки.

Comments

( 23 comments — Leave a comment )
mikawai
Aug. 20th, 2009 05:21 pm (UTC)
Наймана я знаю. его все киевское еврейство тихо ненавидит, но не в какую щель не может засунуть - не влазит. Интриган, наглый, противный старикашка, живущий на гранты и свои псевдонаучные труды. Прямо вижу, как он обращается к Яценюку :)
sekst_properciy
Aug. 20th, 2009 05:36 pm (UTC)
Мені це нагадує: Пане Ющенко!Націоналісти за вас.Але ваша дружина американка!:))
ex_pamerast
Aug. 20th, 2009 06:23 pm (UTC)
А також досі по Києву - купа надписів: геи за Литвина/Пилипишина)

А ще Лазаренко 2004го підтримав Януковича - з тієї ж опери.
sirkovamassa
Aug. 20th, 2009 06:38 pm (UTC)
я думаю яценюк должен предъявить..если не обрезаный - значит украинец.
bazelinsky
Aug. 20th, 2009 06:56 pm (UTC)
згадується "Вікторе Андрієвичу, Ваша дружина американка!"
vent_de_la_mer
Aug. 20th, 2009 06:57 pm (UTC)
Класика чорного пiару.
corneliu
Aug. 20th, 2009 08:01 pm (UTC)
Никакого "Юрия Дувинского" в Харькове я не знаю. Пабумажке читатет он плохо. впрочем, от него хорошо и не требуется. Про "род бакай" это вапще жесть, характеризующая отсутствие малейших представлений о еврейской традиции авторами текста;)
Про Наймана с Мирским промолчу.
Закупил поп-корну. Гадаю о заказчиках.
vaxo
Aug. 21st, 2009 10:43 am (UTC)
по логике, с ним должны воевать электоральные конкуренты. стало быть, ПР, КПУ отпадают. в остатке БЮТ, НУ, УНП, ну, и ВО "Свобода" по определению;)

или самострел с целью завоевать побольше цитирования.
kramarenko_a
Aug. 20th, 2009 08:01 pm (UTC)
"Ваша дружина - американка"(с)
timbes5
Aug. 20th, 2009 09:08 pm (UTC)
Я теж ммм здивований...

Скажіть краще, а чи треба ЗМІ (неоплаченим:)) ігнорувати такі новини??


А к-анал АТВ взагалі не варто коментувати. ЦЕ треба просто подивитись, хвилин хоча б із 10:))
vaxo
Aug. 21st, 2009 09:14 am (UTC)
так, на місці редактора змі я б заяву Наймана не поширював.
vesna_liberty
Aug. 20th, 2009 10:24 pm (UTC)
1. Найман, як на мене, не дуже в собі загалом.
2. Краще вживати термін "гомосексуал", за аналогією з "гетеросексуалом".

Історія справді кумедна. Не знаю, мені чогось не гидко, а смішно. Бо це все давно мультик-)
ex_nedobalk
Aug. 20th, 2009 10:30 pm (UTC)
мда
шолі і собі до когось звернутися
grablia
Aug. 21st, 2009 08:52 am (UTC)
"єврейську карту", кажись, ще не розігрували. а реакція яценюка може бути як у анекдоті:
- Мойша, гавагят, вас вчіга білі, а ви нє іагіговалі?!
- как ета нє іагіговал?!! а кто же тагда падал?..
grosman
Aug. 21st, 2009 10:14 am (UTC)
Вот интересно, что оно широко разлетелось только по всяким левым сайтам и форумам, а на сайте самого УНИАН ничего подобного нет, только призыв отреагировать на Ратушняка: http://unian.net/rus/news/news-331887.html. Это как, униан скрывает или просто кто-то склеил две заявы и понеслось?
vaxo
Aug. 21st, 2009 10:38 am (UTC)
были озвучены 2 "заявы", агентство цитирует только одну из них. оно, в принципе, не обязано цитировать все, что говорится.
mykolap
Aug. 21st, 2009 10:33 am (UTC)
І взагалі "ваша дружина - американка"...


я ще дивуюсь, як по біографії яценюківської дружини ще ніхто не пройшовся
vaxo
Aug. 21st, 2009 10:40 am (UTC)
ти все пропустив. якраз по Терезії з роду Гур дуже сильно й б'ють. пошукай про її славний рід рабинів...
mykolap
Aug. 21st, 2009 10:41 am (UTC)
Я більше чув про сайєнтологічні її корені

(про рабинів-то я знаю, але не бачив, щоб це якимось чином педалювалося її опонентами)
igor_tiger
Aug. 21st, 2009 07:01 pm (UTC)
.....
Вот оно истинное обличье "тягнывсраковцев" и прочего "нацюкизма":
все они не столько "любят" Украину, а русофобы, антисемиты и пр. ксенофобы.
jabogdan
Aug. 31st, 2009 03:25 pm (UTC)
Re:) євро=банди воюють за булаву васала;
українці там десь далеко на гальорці, в якості глядачів з сємками. але Банда Юлії Тимошенніци крутіша,вона і переможе. усі проекти Пінчука були провальні(КОП,ВІЧЕ),те ж очікує ФЗ. Ратушняк і Тягнибок теж з їхньої трупи, і розігрують заказні сценарії для лопуховухого лохторату,хто заплатить,для того й зіграють. псевдоантисемітизм і псевдонаціоналізм того ж Тягнибока - добре оплачується самими ж євреями, власниками суперничаючих політпроектів і ФПГ. антисемітизмом в Україні і не пахне,як і українським націоналізмом. ця кампанія буде найнудніша,жодної інтриги та надії на якісь еволюційні зміни на краще. Яценюк слабкий суперник,останніми прокремлівськими заявами показав, що він безідеологічний популіст і флюгер, як Литвин і та ж Тюлька. Янукович надто яловий лопух і олух, аби з нею потягатися за прихильність Кремля,та і частина ПР явно ставить на Тюльку, давно розкладаючи яйця хто в різні корзини,а хто тілки в ТЮлькіну. офіційне обєднання в ПРіБЮТ просто відтерміноване в часі, і гадаю, було б неминуче,навіть, за фантастичного виграшу Яценюка. думав голосувати в другому за будь-кого проти ТЮльки,але тепер схиляюся до проти всіх,усі троє рябоє.
iryn_mykola
Aug. 23rd, 2009 08:15 pm (UTC)
Схоже, що 2009-й буде гарячішим за 2004-й

«Пане Арсенюк, Ви — єврей!» — це оригінально, але не надто свіжо… дуже сильно відганяє здохлятиною.
jabogdan
Aug. 31st, 2009 04:35 pm (UTC)
Re: Схоже, що 2009-й буде гарячішим за 2004-й
нє,гарячка йде тільки між політтехнологами,народу все пофігу,він аполітичний і зневірений у всіх.
але команда і фінансовий та адміністративний ресурс в БЮТу значно більший на загал,в своїй частині домінуючий,тому ЮВТ пернеможе.
за неї горою усі сільські і селищні ради,а від них багато залежить,саме вони формують і очолюють виборчі комісії від, умовно, усіх партій.
Та і той же антияценюківський піар Кузя і Березовця передруковують буква в букву, без помітки реклама, усі західноукраїнські місцеві газети,навіть така консервативна та колись проющенківська,як орган Ів-Фр обл ради: "Галичина".
Опитав самих активних селян в 3-х Ів-Фр селах,найбільш політизованих засідателів місцевих корчм і шинків,- ніхто навіть про Лозинського нічого толком не знає,або не чув,весь бардак і негаразди повязуються здебільшого з Ющенком і світовою кризою.
Юлька явний лідер серед гірших, кажуть: "бо хоч одна вона щось старається там робити, а Ющенко їй мішає,а тепер ще той Ющенківський жидок Яценюк пхається їй під ноги,а ще там той бандюга Янукович",- отак працють її медіа-піарники,та голови і залежні від них депутати сільських рад.
абсолютно безправні селяни,яким не показують навіть, де ж знаходяться їхні засекречені земельні паї, бо там мегаобман і корупція, багатьох земельних паїв уже не існує в природі.там джунглі,болото,або взагалі ріка забрала. вони проголосують як їм навяжуть,бо залежні в усьому від їхньої ласки.
посвяченим депутатам, у разі її перемоги обіцяють високий статус держслужбовця,який тепер мають тільки голови,а радам продовження каденції.
( 23 comments — Leave a comment )

Latest Month

January 2015
S M T W T F S
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Tags

Powered by LiveJournal.com
Designed by Tiffany Chow